راهنمای بقا اسباب بازی های جنسی:

چگونه اسباب بازی های خود را همیشه زنده نگه دارید

یک روز حدود یک سال پس از خرید اولین اسباب بازی جنسی من ، حلقه را در قسمت زیرین پیچ کردم و انتظار داشتم صدای وزوز خوش آمدید و آشنا بشنود. اما هیچ وزوز نیامد. در ابتدا ، من فرض کردم که من فقط باید باتری ها را عوض کنم (از این گذشته ، اینگونه است که من قبلاً آن را "ثابت" کردم). اما هنگامی که ویبراتور را باز کردم ، یک پودر نازک و سفید پیدا کردم که داخل آن را پوشانده است. من مطمئن نیستم که دقیقاً چه اتفاقی افتاده است (آیا انفجار باتری ریز که شنیده ام وجود ندارد؟) ، اما ناگهان توصیه بهترین دوست من برای گرفتن باتری ها تا آنجا که ممکن است به ذهنم خطور می کند.
با توجه به نگرش آسان من ، "خوب خواهد بود" ، من به وضوح آن کار را نکرده بودم. بنابراین ، سازنده ارگاسم قابل اعتماد من ، به بهشت ​​اسباب بازی های جنسی رفتم. دو هفته طولانی باید منتظر بمانم تا دیگری به درب من تحویل داده شود (به ناامیدی عظیم رانندگی جنسی من). اما ، به همان اندازه که نیاز من به ارگاسم متحمل شد ، مرگ ویبراتور استار 12 دلار من دقیقاً ضرر مالی بزرگی نبود. با این حال ، برخی افراد بیشتر وقت خود را صرف اسباب بازی های جنسی می کنند ، بنابراین کمی بیشتر از دو هفته ویبراتور در معرض خطر قرار دارند.
برای جلوگیری از تحمل همین سرنوشت اسباب بازی های جنسی خود ، با آلیشیا سینکلر ، مربی مجاز جنسی و مدیر عامل شرکت های اسباب بازی های جنسی b-Vibe ، Le Wand و The Cowgirl صحبت کردیم. زیرا چه کسی می داند چگونه اسباب بازی های جنسی را بهتر از کسی که آنها را ساخته است زنده نگه دارد؟ در مورد نکات او بخوانید تا اسباب بازی های جنسی ما را تا حد امکان حفظ کنیم.

منبع : sanykala

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها